bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Kabaret Starszych Panów

Przeboje wszech czasów zaśpiewa Artur Gotz

W MOK usłyszymy m.in.: Addio pomidory, Jeżeli kochać, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, Kapturek 62, Dziewica Anastazja, Rodzina, Upiorny twist, W czasie deszczu dzieci się nudzą, Piosenka jest dobra na wszystko, a także mniej znane utwory Torreador i kastaniety, Sposoby robienia kariery, Wesoły deszczyk.

Artur Gotz odnosi się z szacunkiem do pierwszych wykonań utworów Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego, ale dzięki zaskakującym aranżacjom i porywającej interpretacji, piosenki w jego wykonaniu połączyły to, co sentymentalne, z tym co aktualne.

17 lutego, godz. 18.00

bilety w cenie 10 zł na stronie mokmarki.pl oraz w kasie MOK, tel. 22 781 14 06

O wykonawcy:

Artur Gotz to wokalista i aktor, producent, autor tekstów i muzyki, reżyser koncertów i słuchowisk.  Absolwent Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego. Pracę magisterską napisał na temat  „Teatr piosenki Ewy Demarczyk”. Artur Gotz zagrał ponad 600 solowych recitali w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Budapeszcie, Kopenhadze, Oksfordzie, Londynie, Paryżu, Pradze, Lozannie, Wiedniu i na Cyprze, a także podczas czterech tournée po USA  i trzech tras koncertowych po Australii. Dwukrotny Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MOK im. Tadeusza Lużyńskiego
13 lutego 2024, godz. 13:41
#Miasto #Kultura #Marecki Ośrodek Kultury

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry