bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marecka uczennica w Akademii NBA

Stefania Onurah została zakwalifikowana do "NBA Academy Women’s Global Program"

Stefania Onuorah zawodniczka UKS JEDYNKA MARKI, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach, reprezentantka kadry WOZKosz WM jako jedna z czterech Polek (najmłodsza, rocznik 2009-08) znalazła się w gronie 53 zawodniczek na świecie objętych programem NBA Academy Women's Global Program. Obejmuje on serię spotkań na platformie ZOOM dla najlepszych młodych koszykarek w wieku 14-16 lat spoza Stanów Zjednoczonych.

Można śmiało stwierdzić, że jest to największe wyróżnienie i docenienie pracy jaką Stefania wykonuje w historii klubu, szkoły, a nawet naszego miasta. Nikomu przecież nie trzeba mówić czym jest NBA!

Znalezienie się w grupie 53 zawodniczek na świecie wytypowanych do programu największej, najbardziej popularnej kobiecej ligi świata NBA, jest mega sukcesem i wyróżnieniem.

Stefania została  powołana do Kadry Polski U14K. Jest również liderką Kadry Województwa Mazowieckiego, która już na przełomie lutego i marca będzie brała udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Krakowie. Zapraszamy do śledzenia całego turnieju na kanale PZKosz na YT.

Serdecznie gratulujemy 

CAF3/NGO
22 lutego 2024, godz. 10:30
#Organizacje pozarządowe #Sport #Miasto

zdjecie
fot. 1

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry