bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Przetarg na samochód strażacki

Zakupimy nowy lekki samochód kwatermistrzowski z napędem 4x2 dla OSP w Markach

Niedawno informowaliśmy o podpisaniu pomiędzy OSP w Markach a Miastem Marki umowy na kwotę 555 tys. złotych na doposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach w lekki samochód kwatermistrzowski oraz pojazd ATV. To pokłosie zeszłorocznej edycji Mareckiego Budżetu Obywatelskiego (MBO), w której projekt „Bezpieczna gmina razem z OSP w Markach” złożony przez Antoniego Gajo i Pawła Jakubowskiego - druhów z OSP uzyskał rekordową liczbę głosów od mieszkańców – 1233 głosy w kategorii zadań twardych i wygrał.

Wczoraj ogłosiliśmy przetarg na dostawę fabrycznie nowego lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego z napędem 4x2 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach.

Oferowany samochód ma być fabrycznie nowy, rok produkcji nie wcześniej niż 2024r., nieużywany oraz nieeksponowany na wystawach lub imprezach targowych, sprawny technicznie, bezpieczny, kompletny i gotowy do pracy, a także musi spełniać wymagania techniczno-funkcjonalne wyszczególnione w szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – czytamy w specyfikacji zamówienia.

Na oferty czekamy do 4 marca 2024r. Ofertę należy złożyć w postaci elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej. O wyborze zadecydują takie kryteria jak: cena, długość okresu gwarancji na samochód i długość okresu gwarancji na sprzęt i wyposażenie dostarczone wraz z pojazdem.

Ogłoszenie przetargu jest kolejnym krokiem strażaków, by nowy pojazd stanął w remizie przy ul. Dużej.

Zapraszamy do udziału w postępowaniu!

TS
22 lutego 2024, godz. 14:07
#Miasto #Bezpieczeństwo #Budżet obywatelski

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry