bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Prawo Marcina" w Markach

Zapraszamy do MCER na spotkanie z popularnym prawnikiem i wideoblogerem

Już 7 marca (czwartek) gościem naszej biblioteki będzie Marcin Kruszewski, prowadzący blog „Prawo Marcina”. To prawnik, który cieszy się ogromną popularnością, przede wszystkim wśród młodych ludzi. Jego kanał na YouTube ma ponad 430 tys. subskrybentów. Jego filmy oglądano 177 mln razy. Marcin Kruszewski jest też autorem książki, która jest swoistym przewodnikiem po szkolnej legislacji i która – jak opisuje jedna z recenzji – pomaga „uczniom, rodzicom i nauczycielom poznać zasady szkolnej gry i wspólnie tworzyć małą lokalną demokrację”.

O tym, czy szanowany prawnik może być wideoblogerem, czy szanowany prawnik może zajmować się problemami młodzieży, wreszcie – czy szanowany prawnik może mówić normalnym językiem, przystępnym dla wszystkich, będziecie się mogli osobiście przekonać 7 marca w MCER – informuje Agnieszka Rżewska, dyrektor Biblioteki Publicznej w Markach.

Wstęp na spotkanie wolny. Bezpłatne wejściówki są do odbioru we wszystkich placówkach biblioteki publicznej (Lisa-Kuli 3a, Wspólna 42, Wczasowa 5) oraz w kasach MCER. Zaczynamy o godz. 18.00.

 

TM/TS
26 lutego 2024, godz. 11:00
#Miasto #Kultura #Biblioteka Publiczna Miasta Marki #MCER

zdjecie
fot. 1
fot. 2

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry