bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Jestem Kobietą. Mam prawo do...

czyli dziewiąta edycja Konwentu Kobiet "SZMINKA" w Markach

„Jestem Kobietą. Mam prawo do…” to hasło pod jakim w tym roku odbędzie się dziewiąta edycja Konwentu Kobiet SZMINKA, organizowanego przez wolontariuszy Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją”.

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie w niedzielę 5 marca 2024 r. do MCER w godzinach 15.00 - 20.00 do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego na ulicy Wspólnej 40-42.

Podczas wydarzenia odbędą się krótkie prelekcje i dyskusje panelowe z zaproszonymi gośćmi, m.in. Justyną Czekaj, autorką profilu „Wilczycą być” oraz Joanną Frączek-Brodą, dr nauk społecznych, specjalistką od komunikacji.

Tradycyjnie SZMINKA to także kawiarenka, konkursy z nagrodami, stoiska pokazowe gości oraz uroczysta GALA KONKURSU KOBIETA z MARKĄ 2024.

10 marca 2024 r. to będzie dzień, w którym Kobiety będą mogły się poznać, porozmawiać, dowiedzieć się więcej o tym, co się dzieje w Markach, podyskutować na ważne tematy. SZMINKA to także miejsce, gdzie Kobiety mają szansę się zatrzymać, posłuchać muzyki, dać sobie chwilę wytchnienia.

Nie zabraknie tak lubianych przez Uczestniczki Konwentu pakietów powitalnych oraz tradycyjnej zbiórki funduszy na cel charytatywny. Organizatorki zachęcają także Uczestniczki do przyniesienia ciast, które wzbogacą kawiarenkę. Ciasta wezmą udział w konkursie wypieków z cennymi nagrodami.

Całość zwieńczy występ satyryczny Pauliny Potockiej, która przekaże uczestniczkom założenia swojej filozofii „bezpośpiechu”.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Ilość miejsc na sali oraz toreb powitalnych są ograniczone, dlatego warto być obecną od początku wydarzenia.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na: 

profilu MKKP na facebooku oraz na stronie fundacji .

W imieniu organizatorek zapraszam każdą Panią do wspólnej filiżanki kawy i rozmowy. To doskonałe miejsce, by poznać się bliżej. Wierzę, że ze SZMINKI Kobiety wyjdą z nadzieją w duszy, pasją w sercu i uśmiechem na ustach. Do zobaczenia!” – zachęca Beata Sawoń, prezeska Fundacji „Marecki Klub Kobiet z Pasją.

Wydarzenie jest współfinansowane przez Urząd Miasta Marki.

MKKP/WPZ
4 marca 2024, godz. 11:56
#Miasto #Organizacje pozarządowe #MCER

zdjecie
fot. 1
fot. 2

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry