bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Loteria PIT - wypełnij formularz i odjedź TOYOTĄ!

PIT dla miasta, wygrana dla Ciebie! Zapraszamy do loterii z bardzo atrakcyjnymi nagrodami!

Ten rok jest dla nas bardzo wyjątkowy, ponieważ obchodzimy jubileusz 100-lecia powstania Gminy Marki i w związku z tym zaprosimy Was do świętowania razem z nami. 

Kolejny raz  organizujemy loterię PIT i zapraszamy Państwo do udziału w niej. Loteria z bardzo atrakcyjnymi nagrodami jest formą podziękowania za to, że jesteście Państwo z nami i dzięki Waszym podatkom wspólnie budujemy nasze miasto. Ponad 38% podatku, który płacicie państwu trafia do samorządu i te pieniądze pracują lokalnie.

Co należy zrobić aby wziąć udział w naszej loterii?  

Loteria jest skierowana do pełnoletnich mieszkańców Marek, którzy rozliczyli podatek dochodowy za 2023 rok w urzędzie skarbowym w Wołominie i wskazali miasto Marki jako miejsce zamieszkania.

Następnie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na specjalnie dedykowanej stronie pitdlamarek.pl. 

Tutaj znajdziecie też szczegółowe informacje i regulamin.

Nagrodą główną jest nowy samochód Toyota Aygo X, nagrody dodatkowe to hulajnogi elektryczne Xiaomi i smartwatche firmy Garmin.

Dzięki wpływom z podatku PIT, które zasilają miejski budżet, możemy rozwijać nasze miasto. Środki te są wykorzystywane na utrzymanie szkół i przedszkoli, remonty dróg, czy nowe inwestycje w przestrzeń miejską – mówi Jacek Orych burmistrz Marek.

Budżet całego miasta w tym roku to ponad 319 milionów złotych. Jedną z największych pozycji w dochodach jest podatek PIT, który wynosi ponad 90 milionów złotych. Te pieniądze pochodzą od mieszkańców, którzy w zeznaniu rocznym wskazują miasto Marki jako miejsce zamieszkania.

Dziś takich mieszkańców jest ponad 44 tys. Bardzo dziękujemy.

Akcja trwa do 26 maja do północy i do tego momentu mogą Państwo wziąć udział w loterii. W maju poznamy wygranych a wręczenie nagród nastąpi na koniec czerwca 2024 r.

Powodzenia!

WPZ
23 kwietnia 2024, godz. 08:00
#Miasto #PIT dla Marek = inwestycje

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry