bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Wilczej!

Utrudnienia i zakazy na czas trwania prac budowlanych

Ruszyła budowa ulicy Wilczej. To będzie kompleksowa inwestycja. Zbudujemy odwodnienie tej ulicy, ułożymy nawierzchnię asfaltową i zamontujemy energooszczędne oświetlenie LED. Po stronie numerów parzystych powstanie chodnik, natomiast po stronie numerów nieparzystych – droga rowerowa. Na realizację tej inwestycji pozyskaliśmy środki zewnętrzne od Samorządu Województwa Mazowieckiego w wysokości 4 mln zł.

Od momentu podpisania umowy wykonawca uzgodnił projekt czasowej organizacji ruchu zatwierdzony przez Starostę Wołomińskiego oraz przygotowywał teren pod bazę dla sprzętu budowlanego.

W związku z rozpoczęciem prac budowlanych bardzo prosimy o stosowanie się do nowej organizacji ruchu wdrożonej na czas budowy ulicy oraz przestawienie samochodów parkujących w pasie drogowy, które mogą utrudniać roboty budowlane.

Wjazd na ulicę Wilczą zarówno od strony ulicy Sokolej, Sowińskiego jak również pozostałych ulic dojazdowych możliwy będzie tylko dla mieszkańców dojeżdżających do własnych posesji i punktów usługowych zlokalizowanych na tej ulicy, o czym sygnalizuje tabliczka informacyjna „zakaz ruchu w obu kierunkach".

Wykonawca prace ziemne rozpocznie od strony ulicy Sokolej posuwając się w stronę ulicy gen. Sowińskiego. Wraz z postępem prac w kierunku Sowińskiego mogą wystąpić dodatkowe czasowe utrudnienia, jednak wykonawca ma obowiązek wcześniejszego poinformowania o nich właścicieli nieruchomości.

Roboty budowalne potrwają kilka najbliższych miesięcy. Z góry przepraszamy za wszelkie utrudniania.

TS/TM
8 kwietnia 2024, godz. 10:15
#Miasto #Bezpieczeństwo #Inwestycje

zdjecie
fot. 1
fot. 2
fot. 3

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry