bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Nasze seniorki niezmienne na podium

Wysoka wygrana zawodniczek ROKiS Radzymin Marcovia Marki

To była długa niedziela. Żeby punktualnie stawić się w Jarosławiu na zaległy mecz 10 kolejki pierwszej ligi piłki ręcznej kobiet, musieliśmy ruszyć w drogę chwilę po 9:00 rano. Podróż przebiegła bez przeszkód i punktualnie o 16:00 rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego.

Od samego początku narzuciliśmy swój styl gry. Szczelna defensywa, dobra postawa naszych bramkarek i skuteczne kontry sprawiły iż szybko objęliśmy prowadzenie 9:0. Z biegiem meczu przewaga tylko rosła. Tego dnia wychodziło nam niemal wszystko. Dość powiedzieć iż w pierwszej połowie skuteczność gry w bramce była na poziomie blisko 60 procent, a skuteczność w ataku na niespotykanym poziomie ponad 90 procent!

W drugiej części spotkania tempo troszkę siadło, co nie przeszkodziło naszym zawodniczkom w powiększaniu przewagi. W tym meczu nie mieliśmy słabych punktów. Wynik końcowy mówi sam za siebie. Wygrana różnicą 34 bramek nie zdarza się często. Przed nami cztery ostatnie spotkania w pierwszej lidze. Najbliższe już w środę z drużyną AZS UW WARSZAWA.

JKS SAN Jarosław – ROKiS Radzymin Marcovia Marki 15:49  

Michał Getka/TS
8 kwietnia 2024, godz. 14:45
#Miasto #Sport

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry