bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Zmiana szkoleniowca piłkarzy Marcovii

Bartłomieja Walewskiego zastąpił Łukasz Stasiuk

Wyjazdowa porażka Marcovii z Drogowcem Jedlińsk sprawiła, że doszło do zmian w sztabie szkoleniowym naszej drużyny. Nowym trenerem Marcovii został Łukasz Stasiuk, który zastąpił Bartłomieja Walewskiego. 

Szkoleniowiec ten pracował poprzednio w Sokole Serock, z którym wywalczył awans do IV ligi. Na ławce trenerskiej zasiadał również w takich klubach jak Dolcan Ząbki, Wicher Kobyłka, Drukarz Warszawa, Mazur Karczew, Victoria Sulejówek, Bug Wyszków i PKS Radość.

Nowy trener Marcovii ma za sobą ciekawą karierę piłkarską, podczas której reprezentował barwy m.in. Dolcanu Ząbki, Stomilu Olsztyn, Okęcia Warszawa, Arki Gdynia, Legionovii Legionowo i Victorii Sulejówek.

Z Marcovią pożegnał się również pełniący dotychczas funkcję asystenta Patryk Żuber. Jego miejsce zajął Kamil Boratyński, który w przeszłości prowadził pierwszy zespół Wichru Kobyłka. 

Serdecznie witamy obu trenerów w Markach i życzymy powodzenia w realizacji postawionych celów. 

Poniżej kilka słów od naszego nowego szkoleniowca.

Łukasz Stasiuk:

Dziękuję serdecznie klubowi MKS Marcovia Marki za zaufanie i szansę pracy jako trener 4-ligowej drużyny seniorów. Przejmuję zespół w bardzo trudnym momencie z uwagi na aktualną sytuację w tabeli. Z tej strony chciałbym podziękować byłemu sztabowi szkoleniowemu, który włożył dużo pracy i zaangażowania w rozwój drużyny.


Jednocześnie chciałbym poprosić najlepszych, nie tylko w tej lidze, kibiców, aby dali nam szansę i czas na spokojną pracę. Jako nowy sztab, wraz z moim asystentem, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odmienić mentalnie zawodników i sprzedać im swoją wiedzę. Klub jest poukładany wzorowo od strony organizacyjnej i nikt nie może narzekać, że czegoś brakuje. Wierzę, że nowe spojrzenie na zespół pomoże w jego dalszym rozwoju.
 

Nic się jeszcze nie skończyło, a wręcz przeciwnie dopiero zaczęło. Dlatego zapraszam wszystkich wiernych kibiców na wyjazdowy mecz z Ursusem Warszawa w sobotę 13 kwietnia na godzinę 15:00. Marcovia potrzebuje w tym momencie waszego wsparcia. Ten zespół ma duży potencjał, tylko trzeba go z niego wspólnie wydobyć. Jestem przekonany, że zjednoczeni będziemy walczyć do końca." 

Marcin Boczoń
11 kwietnia 2024, godz. 08:00
#Miasto #Sport

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry