bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Bliski koniec sezonu z pierwszym miejscem?

Seniorki ROKiS Radzymin Marcovia Marki znów pokazały klasę

Wyjazd 7 kwietnia do odległego Jarosławia i środowy pojedynek z drużyną AZS UW Warszawa utwierdzają nas w przekonaniu, że nie ma mocnych na naszą drużynę szczypiornistek. Zwycięstwo w ostatnim spotkaniu bardzo przybliżyło by nas do zajęcia pierwszego miejsca na koniec sezonu.

Mecz od początku łożył się po naszej myśli. Skuteczna gra w obronie i ataku pozwoliła nam wyjść na kilku bramkowe prowadzenie. Graliśmy bardzo mądrze, rzadko popełniając błędy. Taka postawa pozwoliła nam wygrywać do przerwy różnicą 9 bramek. Po przerwie dalej graliśmy bardzo konsekwentnie. Ciężko było znaleźć jakiś słaby punkt. Zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone. Ostatecznie wygrywamy różnicą 18 bramek!

Cieszy to iż pograły wszystkie dziewczyny będące tego dnia w składzie. Jest to szczególnie istotne w kontekście zbliżającej się końcówki sezonu. Zwycięstwo praktycznie zapewniło nam pierwsze miejsce w tabeli na koniec sezonu. Brakuję jeszcze przysłowiowej kropki nad i. Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek mamy 8 punktów przewagi nad drugą drużyną w tabeli. Najbliższa okazja do świętowania już w przyszłą niedzielę (21 kwietnia). Udamy się do Lublina, na mecz z tamtejszym AZS UMCS, który jest wiceliderem tabeli. Emocje gwarantowane.

Jak zwykle podziękowania ślemy naszym wiernym kibicom, którzy licznie wspierali nas w hali przy ulicy Banacha w Warszawie. Wielkie Dzięki!

Michał Getka/TS
15 kwietnia 2024, godz. 09:24
#Miasto #Sport

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry