bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Filia PPP w Markach - spotkanie informacyjne

Jakie są zadania poradni, na jakie wsparcie mogą liczyć dzieci, rodzice i pracownicy edukacji. Na pytania odpowiadali specjaliści z Wołomina.

17 kwietnia z inicjatywy dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wołominie – Pani Marioli Kacprzak - odbyło się spotkanie informacyjno – organizacyjne dyrektorów oraz wicedyrektorów przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Marek. W spotkaniu uczestniczyli także kierownik mareckiej filii – Marta Jakubowska-Dudek, specjaliści PPP a także przedstawiciele mareckiego ratusza.  

W związku z otwarciem filii w Markach pojawia się wiele pytań, dlatego chciałam uporządkować naszą współpracę a pracownikom szkół i mieszkańcom Marek przekazać niezbędną wiedzę na temat filii – podkreśla Mariola Kacprzak.

Spotkanie było bardzo owocne, przedstawiciele szkół i przedszkoli zadawali wiele pytań i uzyskali niezbędną wiedzę w temacie funkcjonowania filii w Markach.

W Markach pracuje obecnie 3 psychologów, 2 pedagogów oraz logopeda. Na bieżąco przyjmowane są zgłoszone od początku roku przez PPP w Wołominie dzieci  - jest to ponad 50 osób. Zapisywane są także kolejne osoby. Od nowego roku szkolnego (od września) planowane są specjalne comiesięczne wizyty pracowników PPP w placówkach edukacyjnych na terenie Marek. Pozwoli to na lepsze poznanie dzieci i środowiska mareckiego a także na szerszą i efektywniejszą współpracę szkół i przedszkoli z Poradnią.

Działa dedykowany filii telefon – 22 896 52 29, kontaktować można się także mailowo: sekretariat.filia@ppp.wolomin.pl. Sekretariat filii przy ulicy Zajączka 26 w Markach czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30.

Więcej informacji o udzielanych świadczeniach znajdą Państwo na stronie Poradni w Wołominie.

WPZ
18 kwietnia 2024, godz. 10:38
#Miasto #Zdrowie

zdjecie
fot. 1
fot. 2

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry