Wyłoniliśmy Mistrzów Marek

zawody sportowe w dwa ognie

Zawody sportowe w dwa ognie

25 kwietnia br na obiektach Szkoły Podstawowej nr 2 w Markach rozegrane zostały zawody sportowe w dwa ognie. Zawody były skierowane do dzieci z rocznika 2013. Do rywalizacji przystąpili zarówno dziewczęta jak i chłopcy. Dziewczęta rywalizowały na sali gimnastycznej, natomiast chłopcy na boisku wielofunkcyjnym. Rywalizacja była bardzo zacięta. Same dwa ognie to ulubiona gra dzieci, co pokazał i cieszył fakt, że do zawodów przystąpiły prawie wszystkie szkoły podstawowe z terenu Marek.

Wyniki rywalizacji chłopców:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach

2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Markach

3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Markach

4. Szkoła Podstawowa nr 5 w Markach

5. Szkoła Podstawowa Sióstr Rodziny Maryi w Markach

Wyniki rywalizacji dziewcząt:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Markach

2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Markach

3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Markach

SP2 i SP3 będą reprezentowały Marki w zawodach rejonowych, które zostaną rozegrane 10.05 w Radzyminie. Trzymamy mocno kciuki za naszych młodych sportowców.

Organizatorem zawodów był Pan Paweł Skrok, natomiast medale ufundowało Miasto Marki

Maciej Goławski/TS
30 kwietnia 2024, godz. 09:23

zawody sportowe w dwa ognie
zawody sportowe w dwa ognie
zawody sportowe w dwa ognie
LOTERIA PITMareckie Wnioski
Obywatelskie
Wnioski i formularzeZarezerwuj wizytę
w urzędzie

© Miasto Marki   05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95   22 781 10 03   urzad.miasta@marki.pl

BYCHOWSKI - strony internetowe, strony dla administracji, dostępność cyfrowaskocz do góry