bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci

Społeczna kampania edukacyjna Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji społecznej kampanii edukacyjnej "Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci!".

Projekt skierowany jest do dzieci z klas I-III. Wprowadza tematykę powietrza, jego zanieczyszczeń i sposobów, w jaki można im zapobiegać. Szkoły, które zgłoszą się do programu, otrzymają AntySmogBox ze scenariuszami 5 lekcji i materiałami do ich realizacji.

W ramach kampanii, w 16 wybranych szkołach zostaną zrealizowane lekcje pokazowe z udziałem ambasadora programu, znanego popularyzatora nauki, Radka Brzózki. Dzieci zaprosimy do wspólnych eksperymentów i zabawy w naukę przez doświadczanie.

Wśród szkół, które zrealizują wszystkie lekcje i prześlą potwierdzający to raport, zostaną wybrani 3 laureaci, którzy wygrają wyposażenie nowoczesnej pracowni przyrodniczej o wartości aż 30 000 zł.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić formularz na stronie, pobrać formularz z regulaminem, wypełnić dokument, odesłać faxem na nr 22 833 23 78 oraz otrzymać scenariusze lekcji. Uwaga! Kolejność się liczy - 1000 pierwszych szkół otrzyma materiały w formie drukowanej (AntySmogBox), a pozostałe dostęp do materiałów online.

1. Regulamin

Zapoznaj się z załączonym regulaminem. Tutaj znajdziesz zasady konkursu i kryteria wyboru jego laureatów.

2. Zgłoszenia

Wypełnij formularz, podając dane kontaktowe do koordynatora projektu w szkole. To osoba, która będzie odpowiadać za realizację programu w Twojej szkole.

Zgłoszenia przyjmowane są

od 20.11.2017 do 31.12.2017

3. Raportowanie

Po realizacji otrzymanych scenariuszy poprosimy koordynatora o przedstawienie raportu z odbytych lekcji. Forma raportu ma umożliwić komisji ocenę zaangażowania dzieci i zdobytej przez nich wiedzy.

Więcej informacji: powietrzebezsmieci.pl

WOŚ
28 listopada 2017, godz. 08:00

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry