Mieszkańcy mogą korzystać z nowej siłowni plenerowej.
Gdzie wyginać śmiało ciało? Od ubiegłego piątku przy ul. Stawowej. W bliskim sąsiedztwie placu zabaw i nieco dalszym Orlika powstała w ostatnich tygodniach siłownia plenerowa. Jest to projekt z Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. W pięknie ocienionym miejscu można skorzystać z pięciu różnych urządzeń, a także odpocząć na ławkach obok „siłki”. Prace zrealizowała toruńska firma Fit Park. Wartość umowy wynosi 66,3 tys. zł.
To czwarta siłownia plenerowa w Markach. Obecnie można korzystać jeszcze z obiektów przy Grunwaldzkiej, Turystycznej oraz Głównej.
TM
9 lipca 2018, godz. 08:00