Drogi do niepodległości

zdjęcie ilustracyjne

Zapraszamy na wystawę do miejskiego archiwum.

W związku z 100 rocznicą odzyskania niepodległości Archiwum Urzędu Miasta Marki (ul. Turystyczna róg Wczasowej) serdecznie zaprasza na wystawę „Drogi do niepodległości”. Wystawa ukazuje różne aspekty walki o odzyskanie niepodległości począwszy od XVIII wieku aż po pamiętny 1918 rok. Ukazane dokumenty pochodzą ze zbiorów Archiwum Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, które jest autorem tej wystawy.

Prezentowaną ekspozycję będzie można oglądać od 24 września do końca października. Przez pierwszy tydzień, w związku z wydawaniem w budynku Archiwum Urzędu Mareckiej Karty Mieszkańca, wystawa czynna będzie codziennie od godz. 10 do 18. W kolejnym okresie - w tradycyjnych godzinach pracy Archiwum (poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 8 do 16, w środę od 10 do 18).

 

Maciej Jasiński
18 września 2018, godz. 15:49

LOTERIA PITMareckie Wnioski
Obywatelskie
Wnioski i formularzeZarezerwuj wizytę
w urzędzie

© Miasto Marki   05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95   22 781 10 03   urzad.miasta@marki.pl

BYCHOWSKI - strony internetowe, strony dla administracji, dostępność cyfrowaskocz do góry