bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Rozbudujemy Turystyczną, zbudujemy Projektowaną

Szukamy wykonawcy nowego dojazdu do Zespołu Szkół nr 2 przy Wczasowej.

Ogłosiliśmy kolejny przetarg drogowy. Tym razem szukamy wykonawcy inwestycji, która poprawi komunikację z edukacyjnym kompleksem przy Wczasowej. Zamierzamy przebudować ulicę Turystyczną i wybudować ulicę Projektowaną. Obie uzyskają odwodnienie, nawierzchnię asfaltową o szerokości 5 m oraz chodnik. Promienie łuków będą dostosowane do potrzeb autokarów przyjeżdżających po dzieci ze szkoły. Skrzyżowanie ulicy Projektowanej z Wenecką będzie wyniesione. Wzdłuż nowej inwestycji zostaną zamontowane nowoczesne latarnie LED-owe.

- O realizacji tej inwestycji mówiło się od 20 lat. W poprzedniej kadencji rozpoczęliśmy prace projektowe. Cieszę się, że znaleźliśmy się na etapie przetargu. Oby dopisali oferenci - mówi Dariusz Pietrucha, wiceburmistrz Marek.

Zapraszamy wykonawców do składania ofert. Czekamy na nie do 2 lipca. O wyborze najkorzystniejszej zdecydują dwa kryteria – cena oraz okres gwarancji i rękojmi (nie krótszy niż 36 miesięcy, maksymalny – 60 miesięcy).  

Więcej informacji o przetargu – TUTAJ

- Kolejnym etapem modernizacji ulic w tym rejonie będzie przebudowa Wczasowej i Weneckiej. Mamy nadzieję, że do końca roku uzyskamy niezbędne pozwolenia - dodaje Darusz Pietrucha.

TM
13 czerwca 2019, godz. 08:13
#Inwestycje #PIT dla Marek = inwestycje #Zespół Szkół Nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry