bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Patrycja Betley w Markach

Koncert perkusistki i flecistki. Uwaga! Zmiana formuły!

W związku z wprowadzeniem w całym kraju strefy żółtej i związanymi z tym restrykcjami Fundacja Otwarte Serce przekłada koncert Patrycji Betley na termin, który będzie możliwy do realizacji tego wydarzenia. Patrycja nas jednak nie zostawia i w najbliższym czasie pojawi się na Facebooku, na stronie fundacji Otwarte Serce  oraz www.marki.net

--------------------------------------

Byliśmy ON-LINE, jesteśmy ON-AIR! Pod takim hasłem odbywają się koncerty w Fundacji Otwarte Serce. Nadchodzące wydarzenie zapamiętacie na długo – zapewniają organizatorzy.

„Czekać na Was będą dźwięki najciekawszych instrumentów etnicznych, a razem z nimi.... Patrycja Betley - perkusjonistka, flecistka na stałe grająca w zespołach Shannon, Same Suki, Pamaruna, Kayah & Transoriental Orchestra, Sama Yoon, Hoboud.  Jest również muzykiem sesyjnym. Przez blisko dwie dekady grała w takich zespołach jak: Balkan Sevdah, Danar, Karpatia, Kayanis, Maayan, Pako Sarr, Pompadur. Współpracowała z Justyną Steczkowską, Katarzyną Nosowską, Czessbandem, Zbigniewem Namysłowskim, Orkiestrą Kameralną Aukso, Zygmuntem Koniecznym, Wojciechem Hoffmanem, Carrantuohill, Le loup qui danse, Markiem Raduli, Stanisławem Soyką, Zakopowerem, Anną Wyszkoni, Tadeuszem Woźniakiem” – czytamy w informacji Fundacji Otwarte Serce.

Koncert odbędzie się 22 października o godz. 17.30 przy ul. Spokojnej 9. Projekt współfinansowany ze środków budżetowych Mazowsza.

- Nie zapomnij o maseczce. Nie może Cię zabraknąć i do zobaczenia – zachęcają organizatorzy.

WPZ
13 października 2020, godz. 13:41
#Miasto #Organizacje pozarządowe #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry