bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Już jest! Informator dla mareckich seniorów

Najważniejsze informacje i porady w jednym.

Dla osób, które mają telefony z dostępem do internetu, nie jest problemem znalezienie informacji. A jak radzą sobie seniorzy, którzy nie mają takiej możliwości? I to teraz, kiedy mają tak wiele ograniczeń ze względu na pandemię?

Pomysł na rozwiązanie tego problemu znalazła Marecka Rada Seniorów i Fundacja Zielone Pojęcie, która przygotowała i przekaże mareckim seniorom “Informator dla Seniora”.

W przewodniku znajdują się najważniejsze dane teleadresowe instytucji świadczących opiekę zdrowotną i socjalną m.in.: przychodnie, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz telefony alarmowe.  Zawarte są także informacje dotyczące jednostek miejskich tj. Urzędu Miasta Marki, Wodociągu Mareckiego, biblioteki miejskiej czy też Mareckiego Ośrodka Kultury. Są też informacje o mareckich środowiskach seniorskich, jak też innych możliwościach spędzania czasu wolnego w naszym mieście. Nie zabrakło też informacji jak reagować w sytuacji zagrożenia, zachować bezpieczeństwo w okresie pandemii oraz gdzie szukać pomocy i wsparcia w przypadku, gdy jest się na kwarantannie.

Mamy nadzieję, iż informator spotka się z dużym zainteresowaniem mareckich seniorów i ułatwi dostęp do potrzebnych informacji.

Projekt jest sfinansowany przez nasze miasto.

CAF3
15 stycznia 2021, godz. 13:00
#Miasto #Organizacje pozarządowe #CAF 3

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, www.marki.pl, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry