bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marki włącz się na wakacje

11 lipca 2021, godz. 14:00
park miejski

Zapraszamy na wakacyjne weekendowe spotkania w parku! Co tydzień nowe warsztaty i atrakcje. Bądźcie z nami!

Gospodarzami tego dnia będą Wodociąg Marecki i Biblioteka Miejska. Wodociąg zaprosi na wykład poświęcony tematyce czystości wód gruntowych, wazności dla ekosystemu i naszego życia. Dzieci zapraszamy do tworzenia jednoplanszowych komiksów, które opowiadać będą historie przygód Kropelki walczącej o czyste wody.

Biblioteka miejska zaprosi do czytania na kocyku, będzie także możliwość zapisania dziecka do biblioteki i otrzymania "wyprawki małego czytelnika". Odbędzie się promocja książki "Mała książka wielki człowiek".

Zapaleni ekolodzy będą mogli własnoręcznie zbudować domek dla owadów, dowiedzą się też o roli jaką pałnią "te małe zwierzątka" w naszym ekosystemie. W godzinach od 15:00 do 17:00 będzie można odwiedzić zagrodę z żywymi zwierzętami. 

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Partnerzy akcji: Mareckie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjne, Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, MKS Marcovia Marki, Wodociąg Marecki, Biblioteka Miejska.

Wszystkie imprezy będą odbywały się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. W razie niesprzyjającej pogody organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy.

 

WPZ
#Miasto #Sport #Kultura

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa

skocz do góry