bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Marki włącz się na wakacje

22 sierpnia 2021, godz. 14:00
Park Wolontariuszy przy ul. Sportowej

Zapraszamy na wakacyjne weekendowe spotkania w parku! Co tydzień nowe warsztaty i atrakcje. Bądźcie z nami!

 

Pod hasłem  "Wakacje na wsi" odbędą się warsztaty przyrodnicze z udziałem zwierząt pt. wiejska zagroda.

Dodatkową atrakcją będą  warsztaty plastyczne i tworzenie oraz ozdabianie gipsowych odlewów zwierząt (wykonane prace dzieci mogą zabrać do domów), rysowanie zwierzęcia które żyje na wsi. Zapraszamy też na warsztaty tworzenia zwierząt z balonów do modelowania oraz warsztaty tworzenia wielkich baniek mydlanych. Czekają też zabawy ruchowe z wykorzystaniem piłek do żonglowania i szerokiej gumy sportowej. Nie zabraknie zabaw ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zabaw integracyjnych i bieżnych.

Będzie także kącik malucha (z zabawkami dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) oraz strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (piłki, bramki, badminton, itp.).

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Partnerzy akcji: Mareckie Centrum Edukacyjno - Rekreacyjne, Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, MKS Marcovia Marki, Wodociąg Marecki, Biblioteka Miejska.

Wszystkie imprezy będą odbywały się zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego. W razie niesprzyjającej pogody organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy.

WPZ
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry