bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Magia iluzji - Mała Scena MCER

6 maja 2023, godz. 12:00
MCER, ul. Wspólna 40-42

Magia? Iluzja? Na pewno jedyne w swoim rodzaju przedstawienie, które odkrywa tajemnice fascynującego świata abstrakcji.

Zapraszamy na wspaniałe wydarzenie w ramach cyklu Mała Scena MCER! Już 6 maja o godz. 12.00 wystąpi dla Was znany iluzjonista, uczestnik programu „Mam talent”- Marcin Gogołowicz!

Myślisz, że już się nie da Ciebie zaskoczyć, aż tu nagle… na Twoich oczach stół zaczyna latać, a przedmioty zaczynają znikać. Magia? Iluzja? Na pewno jedyne w swoim rodzaju przedstawienie, które odkrywa tajemnice fascynującego świata abstrakcji.

Kiedy coś wydaje się niemożliwe… to znaczy, że źle patrzysz. Ale im bardziej się przyglądasz, tym łatwiej Cię oszukać.

Pokaz magii i iluzji w wykonaniu Marcina Gogołowicza to niezapomniane widowisko, które przede wszystkim bawi i zadziwia. Show odbywa się w swobodnej atmosferze w taki sposób, aby jak najbardziej angażować najmłodszych widzów. Iluzjonista czaruje wśród dzieci, a część trików dzieje się w ich dłoniach. Na twarzach widzów nieustannie rysuje się zaskoczenie, zdziwienie i śmiech. Na to przedstawienie w szczególności zapraszamy dzieci, ale także całe rodziny. Gwarantujemy jednak, że interaktywny charakter pokazu zapadnie w pamięci każdego widza.

Marcin Gogołowicz – iluzjonista z ponad 20 letnim doświadczeniem. Jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce, absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych. Uczestnik programu „Mam Talent” w którym usłyszał „3xTAK”. Łączy klasyczną iluzję zręcznościową z elementami iluzji psychologicznej co sprawia, że występy są ciekawe, dynamiczne i bardzo zróżnicowane. To prawdziwy specjalista od iluzji kontaktowej oraz kreowania magicznej atmosfery!

Bilety dostępne w kasach MCER oraz na Bilety24

Paulina Rogowska
#MCER

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry