bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

Noc Muzeów w Markach

12 maja 2023, godz. 14:00
OSP, MOK, MCER, CAF3, Wodociąg Marecki

Filmy, pokazy, zwiedzanie - miejskie instytucje otwierają swoje gościnne progi już od 12 maja!

W tym roku wiele mareckich instytucji włączyło się w organizację Mareckiej Nocy Muzeów. Rozpoczynamy już 12 maja - zapraszają strażacy mareckiej OSP, 13 i 14 maja kolejne atrakcje. Bądźcie z nami!

OSP w Markach

Mareccy strażacy otworzą swoje bramy dla zwiedzających w piątek 12 maja w godz. 17:00 - 22:00. W programie m.in. zwiedzanie remizy, prezentacje sprzętów ratowniczo - gaśniczych, pokazy ratownictwa wysokościowego, posłuszeństwa psów poszukiwawczych, warsztaty z pierwszej pomocy, konkurencje strażackie dla dzieci i dorosłych, ognisko (uczestnicy zapewniają własny prowiant).

Mareckie Centrum Edukacyjno- Rekreacyjne (MCER)

MCER zaprasza do udziału w  II maratonie pływackim  -  „Noc  jest z nami”. Do udziału w maratonie zapraszają trzy pływalnie z Powiatu Wołomińskiego: Ośrodek Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie, Mareckie Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne i Miejskie Centrum Sportu w Ząbkach.

Aby zgłosić się do udziału w maratonie  należy wysłać formularz na adres mailowy pływalni w której uczestnik chciałby wystartować: sekretariat.plywalnia@osirhuraganwolomin.pl, zapisy@mcer.pl, biuro@mcszabki.pl.

Zgłoszenia mailowe będą przyjmowane od dnia 24 kwietnia od godz. 18:00 do dnia 10 maja do godz. 21:00.

Start nocnego maratonu przewidziany jest 13 maja o godz. 22.00– zakończenie ok. godz. 2.00.

CAF3

13 maja Centrum Aktywności Fabryczna 3 zaprasza do kina. Od godziny 19.00 do 01.00 wyświetlane będą trzy części filmu „Noc w Muzeum”.

Seans przeznaczony jest dla widzów powyżej 16 roku życia.

Marecki Ośrodek Kultury (MOK)

14 maja MOK stanie się Muzeum Marek! Zapraszamy do zwiedzania i odkrywania mareckiej historii. Archiwalne zdjęcia, artefakty oraz spotkanie z najstarszymi mieszkańcami miasta będą okazją do podróży wehikułem czasu. Odbędą się mini recitale mareckich artystów. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku oraz tajemniczej atmosfery!  Noc Mareckiego Muzeum będzie inauguracją projektu Wirtualne Muzeum Marek. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00, zapraszamy do rezerwacji bezpłatnych wejściówek!

Wodociąg Marecki

Zapraszamy do odwiedzenia Stacji Uzdatniania Wody w Czarnej Strudze (ul. Spacerowa 160). Zwiedzanie odbędzie się 14 maja, rozpoczynamy zapisy dla dwóch grup: na godz. 17.00 oraz na godz. 18.00. Zgłoszenia drogą e-mailową na adres: k.tyminska@wodociagmarecki.pl. Każda grupa będzie liczyć  ok. 15 osób – o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp bezpłatny.

 

 

WPZ
#Miasto #Kultura #CAF 3 #MCER #Wodociąg Marecki

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry