bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Marki włącz się na wakacje"

29 lipca 2023, godz. 14:00
Park Wolontariuszy ul. Sportowa

Zapraszamy - włącz się do akcji!

W sobotę w ramach warsztatów bezpieczne wakacje zapraszamy na dogoterapię w plenerze. Będą to warsztaty edukacyjne o bezpiecznym kontakcie z psami, zabawy aktywizacyjne z psem terapeutą. Warsztaty tworzenia wielkich baniek mydlanych. Warsztaty profilaktyczne uświadamiające niebezpieczeństwo wynikające ze spożywania alkoholu. Tor przeszkód w alkogoglach, zwrócenie uwagi na zaburzenia percepcji po użyciu alkoholu. Warsztaty plastyczne – tworzenie i ozdabianie wakacyjnych mandali. W niedzielę warsztaty parateatralne wprowadzające do świata mimiki, gestu, teatru – lustrzane odbicie, scenka w autobusie, krzesełka. Warsztaty plastyczne – tworzenie ceramicznych masek i ozdabianie ich naturalnymi elementami (włosy z kępek traw, oczy ze znalezionych w parku kamyków, policzki i usta z kwiatów itp.)

MKS Marcovia Marki piłka ręczna zaprosi na trening. W programie: mini tor przeszkód z piłkami, wyścigi rzędów, konkurs rzutów do bramki. MKS Marcovia Marki sekcja pływacka wyjaśni jak zapisać się na zajęcia i trenować.
Zamek dmuchany, kącik maluszka (bezpieczna przestrzeń z zabawkami dla najmłodszych dzieci). Strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (badminton, rzutki, bramki do piłki nożnej). Dla wszystkich spragnionych przez cały weekend kawa, herbata i lemoniada.

WPZ
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry