bip.marki.pl facebook.com instagram.com twitter.com youtube.com

"Marki włącz się na wakacje"

20 sierpnia 2023, godz. 14:00
Park Wolontariuszy ul. Sportowa

Zapraszamy - włącz się do akcji!

W sobotę warsztaty - odgłosy natury - Interaktywne spotkanie z muzyką - zajęcia umuzykalniające z elementami metody Batti Strauss i wspólnego muzykowania (tonblok, trójkąt, kij deszczowy, bębny djembe, marakasy).
Tworzenie i ozdabianie podwodnych żyjątek (rybki, kraby, raki, ośmiornice, rozgwiazdy), przyklejanie ich na rozpiętą między drzewami folię stretchową, wielkoformatowe malowanie podwodnego świata.
Zabawy integracyjne z wykorzystaniem folii malarskiej i kolorowych piłeczek.
Warsztaty profilaktyczne – przejście po prostej linii w narkogoglach, próba starannego pokolorowania obrazka. Uświadomienie, że używki zaburzają postrzeganie rzeczywistości. Zabawy ruchowe z piłkami do żonglowania i z wykorzystaniem szerokiej gumy sportowej
Zabawy integracyjne i bieżne. W niedzielę zapraszamy na warsztaty przyrodnicze z udziałem zwierząt: kura, kaczka, gęś, królik, koza, owca. W czasie zajęć dzieci dowiedzą się m.in. kto znosi jajka, z czego uszyte są zimowe czapki oraz czy mleko może być tylko od krowy? Kolejnym punktem warsztatów będzie karmienie i głaskanie wybranych zwierząt. Stworzenie „z natury”- warsztaty plastyczne, wykonywanie przestrzennych konstrukcji z dostępnych w przyrodzie materiałów np. z plastrów drewna, szyszek, kasztanów, liści. Warsztaty profilaktyczne – tor przeszkód w alko i narkogoglach. Zabawy bieżne, berek na kilka sposobów. Zabawy integracyjne z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów. Warsztaty modelowania balonowych figurek.

Publiczna Biblioteka Miasta Marki zaprosi na zajęcia z makramy.

Zamek dmuchany, kącik maluszka (bezpieczna przestrzeń z zabawkami dla najmłodszych dzieci). Strefa sportowa z akcesoriami do gier plenerowych (badminton, rzutki, bramki do piłki nożnej). Dla wszystkich spragnionych przez cały weekend kawa, herbata i lemoniada.

 

WPZ
#Miasto

zdjecie

Menu

© Miasto Marki 05-270 Marki, Al. Piłsudskiego 95, 22 781 10 03

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry